Puan Kart

Modern sistemlerin gelişmesi ve yaygınlaşması günlük hayatın ve iş hayatının bir parçası olmuştur. Bugün birçok alanda otomatik geçiş sistemlerinin temel alındığı sistemler kullanılmaktadır. Profesyonel olarak çalışılan şirketlerde, okullarda, hastanelerde, yemekhanelerde, bankalarda ve toplu taşıma sistemleri dahil olmak üzere birçok sektörde kartlı geçiş sistemleri yaygınlaşmıştır. Bu durumun düzenli bir şekilde işlemesi için güvenilir kart sistemlerinin sağlanması gerekmektedir.

Firmamız bu sistemlerin ihtiyacı olan kartların her türlü çeşidine uygun olarak temassız veya temaslı olarak kartlar üretmektedir. Modern çağa uygun olarak üretilen bu kartlar sayesinde pratik ve hızlı bir şekilde hizmetin devam edilmesi amaçlanmaktadır. Sektörde sahip olduğumuz konum itibari ile 8 yıldır süregelen kalitemiz sayesinde başarılı bir kadro ile çalışarak müşteri memnuniyetli odaklı ürünler ortaya koymaktayız. Bu sayede gelişmekte olan modern çağın gereksinimi olan yeni ürünlerin de tedarik edilmesine öncülük ederek müşterilimiz için en iyi ürünü üretmek için çalışmaktayız.

Bikart plastik kart sistemlerinin geniş ürün yelpazesinden birisi olan puan kart birçok alanda kullanılabilmektedir. Puan kartın kullanım alanları arasında; ulaşım, seyahat, otopark vb. gibi sektörlerin yanında müşteri takip ve sadakat programları da yer almaktadır. Üstün kalite ile hizmet vermeyi ilke edinen firmamız bu sayede çeşitli alanlarda kullanılan ve size kolaylık sağlayan ürünler için çalışmalarını sürdürmektedir. Gelişen teknoloji ile birlikte artık neredeyse nakit paraya bile ihtiyaç duyulmamaktadır. Bunun yerine puan kartları, alışveriş kartları ve para yüklenen kartlar kullanılmaktadır. Bu kartlar toplu taşıma araçlarından işyerlerine, okullardan hastanelere kadar geniş bir alanda kullanılmaktadır.

Bu kartların kaliteli bir şekilde üretilmesini sağlayan firmamız ülke genelinde sayılı kuruluşların sahip olduğu ISO CR 80 belgesini kazanarak sektörde nasıl bir yerde olduğunu ispatlamıştır. Bu nedenle kalite olarak üstün bir konuma sahip olan firmamız her türlü sektördeki açıkları gidermek için elektronik sistemlere uyumlu kartlar üretmektedir. Bu kartlar birçok sistemle uyumlu hale getirildiği için sorun çıkma olasılığını en aza indirmiştir. Elektronik sistemlerin çok yaygınlaştığı modern çağda elektronik kartlar da önemli bir role sahiptir.