Proximity Kart

Kart üretimi konusunda güvenebileceğiniz bir site olan www.baskiliplastikkart.com bir Bikart Plastik Kart Sistemleri web sitesi olup tüm kart çeşitlerine bu web sitesinden ulaşabilirsiniz. Hani amaçla ve nasıl bir kullanım yapmak istiyorsanız aradığınız kartı tam da bu siteden bulmanız kolay olacaktır. Örneğin; bir kartı sadece bir yerden geçişlerde kullanmaktansa bir kart ile birçok yerde kullanım yapabilmek için bu site sizlere çok uygun seçenekler sunacaktır. Çünkü www.baskiliplastikkart.com tarafından üretilmekte olan bu kartlar genellikle çok amaçlı kullanıma sahiptirler ve tek yapmanız gereken sitede ki modelleri inceleyerek bir an evvel irtibata geçmeniz olacaktır. Böylece sizler de tek bir kartla birçok işlemi rahatlıkla halledebilecek hem zamandan hem işten tasarruf sağlamış olacaksınız. Ürettiği ürünler arasında, firmaların kendisine ait baskılarını da taşıyabilen kartlar olduğu gibi, giriş ve çıkışlarda kullanılan kartlar, personel ya da hasta kartları da bulunmaktadır.

Proximity Kart Üretimi ve Satışı için Tıkla
Proximity Kart Üretimi ve Satışı

Bu kart üretimlerinden bir tanesi de RFID Proximity Kartlar şeklindedir. Bu proximity kartlar ile personel devamlı kontrol sisteminde, Access kontrol sistemlerinde, geçiş kontrol sisteminde, otopark kontrol sistemlerinde, yemekhane sistemlerinde, otomasyon sistemleri ve bunlara benzer birçok sitemde kullanım sağlayabilmek mümkün olacaktır. Bir proximity kart sayesinde tüm bu sistemlerden geçiş sağlanabilecek ve her biri için ayrı ayrı kullanım yapmaya gerek kalmayacaktır.

Eğer amacınız tüm sistemlerde ayrı ayrı kart kullanmaktan sıkılmış olup her sistem için tek bir kart kullanmak ise bu proximity kart kullanımı sizler içinde uygun olacaktır. Çünkü saydığımız tüm yerlerden geçiş için bu kartı kullanmanız yeterli olabilmektedir. Tek tek kart taşımanın verdiği karmaşa, unutma ve kaybetme korkusunu tek bir kartta yaşamanız mümkün değildir. Bu sebeple taşırken hem içiniz rahat olacaktır hem de aklınızda ki sorular silinecektir. Hem kolay ulaşımlar sağlayabilecek hem de zamandan, işten tasarruf sağlanmış olunacaktır. Bikart.com tarafından üretilmiş ve birbirinden farklı türler bulunan plastik kartlardan bir tanesi olan Proximity kartlar sayesinde sizler de her anlamda tasarruf sağlayabilirsiniz. Bunun için ise web sitemizden ürünleri tek tek inceleyip size uygun olanını seçerek, bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.