Kart Askı İpi

1,3 CM KART ASKI İPİ

Firma ya da kurumsal şirketin logosunu yada ünvanını 1.3 santimetrelik dar dokuma şeritler üzerine transfer baskı yöntemiyle basılması şu günlerin modası denilirse çok abes olmaz. Bu baskı sonrasında çok şık bir görünümde olup, bunu karşı tarafa yansıtır ve ara kilit aksesuarı ile birlikte firma ya da kurumsal şirketin kalitesini ön plana çıkarabilme şansı edilebilmektedir.

KART ASKI İPİ İLE FİRMA İMAJINIZI DESTEKLEYİN

Her şirket yapılacak transfer baskı için türlü seçenekler sunmaktadır. Bu seçenekler arasında istenilen renk ve istenilen yazı karakteri seçimleridir. İstenildiği kombinde üretici firmaya istek yollanılmakta ve daha sonrasında gönderilen bu şirket size örnek 1.3 cm kart askı ipi yollamaktadır. Bu bir deneme yanılma yöntemidir ve bu tür büyük işlerde de kullanılması her iki taraf için de büyük avantajlar sağlamaktadır. Herhangi bir sökülme, yıpranma, kazınma gibi sorunlar da söz konusu olmamaktadır. Ayrıca suya karşı da özel koruma sağlar. Firmanın yada kurumsal şirketin prestijine ve kurumsal imajına destek vermekle birlikte bir şekilde ayna görevi görmekte ve sağlıklı ve çok uzun süreli bir kullanma imkanı sunmaktadır. Uzun süreli kullanma imkanı şirketlerin 1.3 cm kart askı ipi almasındaki en büyük etmenidir.

20 mm  sublimasyon baskı kart askı ipi
20 mm sublimasyon baskı kart askı ipi

FUAR VE ORGANİZASYONLARDA KART ASKI İPİ’NİN ÖNEMİ

1.3 cm kart askı ipi genellikle fuar ve organizasyon faaliyetlerinde tercih edilmekle birlikte 1.3 santimetrelik dar dokuma özelliği ile oluşturulan ve üretilen boyun askı ipi, diğer bir adıyla yaka ipi, bir çok seçeneğe de sahiptir. 2 santimetrelik kart askı ipinden farkı daha sık dokuma özelliğine sahip olduğundan dolayı yıpranma ve eskime özelliği 2 santimetrelik kart askı ipinden kat kat daha düşüktür. Daha uzun süreli kullanım yelpazesine sahiptir. Logoların basılmasında iki santimetreliğin daha uygun olduğu düşünülmesine rağmen gelişen teknoloji ile birlikte bu düşünceden vazgeçilmesi gerekilmektedir. Bu özelliklerden ilki tüm renklerde üretilebiliyor olmasıdır. İstenilen renkte üretilmesinin en önemli avantajı ise şirketin ya da kurumun amblemine uygun olarak gösterilmesidir. Şirketin prestijine ve sahip olduğu kurumsal imaja zarar vermeden hatta ve hatta daha şık gösterecek kalitesi ile birlikte sürekli değişime de izin vermemektedir.