ID kart

Bikart plastik kart sistemleri modern hayatı kolaylaştıran ve her türlü sisteme uyumlu olan kartlar üreterek iş dünyasına önemli bir katkı sağlamaktadır. 8 yıllık tecrübesi ve uzman kadrosu ile kalite standart belgesine sahip olan tek kurum olmasıyla da kalitesini ispatlamıştır.

Firmamız modern hayatın bir gerekliliği olan elektronik sistemlerde kullanılmak üzere kartlar üreterek sosyal hayatın daha pratik ve hızlı bir şekilde ilerlemesini sağlamayı amaçlamaktadır. Bu nedenle geniş ürün yelpazesi ile müşteri memnuniyetli odaklı çalışarak yeni ürünlerini piyasaya sürmektedir. Bu ürünlerde yalnızca bir tanesi olan ID kart ile elektronik sistemlerde kullanılmak üzere kartlar üretmektedir. Bu kartlar sistemlere uyumlu bir şekilde üretilerek temassız veya temaslı şekillerde yapılmaktadır.

ID Kart üretimi
ID Kart üretimi

Bu kartlar üniversiteler, oteller, hastaneler, kamu kurum ve kuruluşları, fuar ve organizasyonlar, marketler, otoparklar, şantiyeler ve bankalar olmak üzere birçok sektörde kullanılmaktadır. Bu alanlarda kullanılan personel takip sistemleri ( PDKS ) aynı zamanda alış veriş kartları, alış veriş puan kartları, indirim kartları gibi çeşitli amaçlar için de kullanılmaktadır. Bu geniş yelpazede kullanılmak üzere kart üretimi yapan firmamız sektörün ihtiyacı doğrultusunda kaliteli bir şekilde hizmet vermektedir.

Plastik kart yazıcısı üretiminde de sektöründe öncü olan firmamız, dünyanın önde gelen markaları ile işbirliği yapmaktadır. Zebra, evolis, datacard, magiccard, fargo ve hiti markaları ile işbirliği yapan firmamız bu markaların kalitesinden faydalanmaktadır. Ayrıca bu markaların ribbon ve kartuş satışını da gerçekleştiren firmamız, çeşitli ürün kataloğu sunmaktadır.

Kart çeşitlerinden birisi olan ID kart ise; personel devam kontrol sistemi, Access kontrol sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, otopark kontrol sistemleri, yemekhane sistemleri ve otomasyon sistemleri gibi alanlarda kullanılmaktadır. Bunun yanında farklı sistemler üzerinde de kullanılan ID kart pratik ve hızlı bir kullanım sağlamaktadır. Bu sayede her sistem için ayrı ayrı karta gerek kalmadan tek bir kart kullanılarak kolaylık sağlanmaktadır. ID kart kaliteli olarak üretildiği için kırılma ve diğer durumlar gerçekleşmez. Nitelik olarak da kaliteli ürün hazırlamayı ilke edinen firmamız müşteri odaklı olarak çalışmaktadır.