Bikart Plastik Kart Sistemleri

Plastik kart sistemleri sektöründe 8 yıldır başarılı bir şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için çalışıyoruz. Gelişen teknoloji, tecrübelerimiz ve kalitemizle plastik kart sistemleri sektöründe markamızı günden güne geliştiriyoruz.

Plastik kart, Plastik kart yazıcıları, Yazıcı sarf malzemeleri (kartuş, ribbon vs. ) boyun askı ipleri ve plastik kart aksesuarlarını siz değerli müşterilerimize Bikart plastik kart sistemleri adında sizlere sunuyoruz. Sizler için oluşturduğumuz uzman kadromuz sizler için 8 yıldır kaliteli ve güvenli bir şekilde bütün faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bikart plastik kart ürünlerinde; manyetik bantlı kart, kabartmalı kart (embosslu kart) barkodlu kart, REID kartlar (proximity, HID kart vs. ) Chipli kart (kontaklı smart kart) gibi başlıca ürünleri hizmetinizde istediğiniz süre içinde hizmetinize sunuyoruz.

Bikart plastik kart firması altında üretilen bütün ürünlerimiz, ISO CR-80 standartlarında olup hiçbir sorun teşkil etmemektedir. Bu standartlara uygun az sayılı firma arasına kalitesi ile kısa süre içinde girmiş zamanla gittikçe büyümektedir. Bikart plastik kart sistemleri, boyun askı ipleri ve kart aksesuarlarında da kısa süre içerisinde kendi kalitesini oluşturmuş ve değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermek için günden güne çalışmaktadır.

Sektörde kalitemizi ispatlamış bir firma olmanın farkında, siz değerli müşterilerimizi beklediği hizmeti daha hızlı, kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımızdan kopmadan çalışmayı en başından beri kendimize ilke edindik. Bu doğrultuda geliştirdiğimiz şirketimizin müşteri portföyünü de kısa zaman içinde daha üst seviyelere çıkartarak sizlerin uzun süreli aradığı şirket olmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Kısaca; müşteri memnuniyeti, ihtiyaç duyulan hizmeti ve bunun çözümünü tek adreste bulabilmeniz için plastik kart üzerine çalıştık ve uzun çalışmalar sonucu istenilen başarıya kısa sürede ulaştık.